MÓDA SO ŠTIPKOU KORENIA...
košík je prázdný

Dámske kratšie prešívané bundy na zimu

Kozmický model pre všetky mimozemšťanky. Metalická dámska zimná bunda. Jednoduchá dámska bunda na zimu s vysokým limcom a zapínaním na zips. Predný diel s vreckma. Rukávy s čiernymi nápletmi.

Zobrazit více...

Prebuď v sebe šelmu - zvieracie motívy

Milé priateľky, milovníčky pekného obliekania, možno ani netušíte, ale v každej z nás drieme zviera. V niekom len mačička, v inej prefíkaný had (veď si len spomeňme na matku Evu !), v inej elegantná gazela, ale ani šelmy nie sú zriedkavé a muži to majú radi ! Popustite uzdu fantázii a dajte o tom vedieť okoliu aj prostredníctvom svojho šatníka ! Vzory leopardie či simulovanie jaguárieho dizajnu, alebo komplety v štýle leo patria medzi módne trháky , ktoré by ste nemali ignorovať ! Ale Piperi Vám ponúka aj osvedčené veci, mieriace ku klasike, ktorá nesklame. Dlhé dámske pulóvre, párty šaty s čipkou , či úpletové šaty s pruhmi, nestarnúca a stále sa opakujúca osvedčená záležitosť, pútajúca zaslúženú pozornosť citlivého znalca. No a nehovorte, že ešte nemáte tregíny ! Boli by ste samy proti sebe, ak by ste si hneď nejaké neobstarali ! Veď chcete s trendmi držať krok, nie ?

Zobrazit více...

DÁMSKE LATEXOVÉ OVERALY

Sexi overaly s dlhými nohavicami perforované. Zapínanie na dlhý zips. Vhodné pre gogo tanečnice, hostesky alebo návštevu klubu. 

Zobrazit více...

Položiek: 3

na stránku