MÓDA SO ŠTIPKOU KORENIA...
košík je prázdný

Postup pri výmene alebo vrátení tovaru

Tovar možno do 14 dní VYMENIŤ ALEBO VRÁTIŤ

POSTUP PRI VÝMENE TOVARU

Vymeniť je možné len nový nenoseny tovar, v pôvodním obale a s visačkami. Pokiaľ príde tovar poškodený ( zapácha cigaretovým dymom, je cítiť parfémom, tovar je "prepraný" avivážou alebo inými čistiacimi prostriedkami) budú účtované nutné náklady na uvedenie tovaru do pôvodného stavu – až 30%  ceny. Pančuchový tovar nie je možné vrátiť, pokiaľ bol rozbalený.

- vytvorte novú objednávku a do POZNÁMKY uveďte VÝMENA k objednávke číslo

- stiahnite si prosím FORMULÁR, vyplňte a potom vytlačte. Pokiaľ nemáte možnosť tlače, informácie z FORMULÁRA zašlite písané rukou na liste papiera, ktorý vložíte do balíčku.

Formulár pre výmenu tovaru možno stiahnuť TU: pdf doc

Balíček odošlite na adresu (neposielajte na dobierku):

Jana Mlynáriková, Vážska 57, 921 01 Piešťany

 

POSTUP PRI VRÁTENÍ TOVARU

Vrátiť je možné len nový nenoseny tovar, v pôvodním obale a s visačkami. Pokiaľ príde tovar poškodený ( zapácha cigaretovým dymom, je cítiť parfémom, tovar je "prepraný" avivážou alebo inými čistiacimi prostriedkami) budú účtované nutné náklady na uvedenie tovaru do pôvodného stavu – až 30%  ceny. Pančuchový tovar nie je možné vrátiť, pokiaľ bo rozbalený.

Siahnite si prosím FORMULÁR, vyplňte a potom vytlačte. Pokiaľ nemáte možnosť tlače, informácie z FORMULÁRA zašlite písané rukou na liste papiera, ktorý vložíte do balíčku.

Formulár pre vrátenie tovaru možno stiahnuť TU: pdf doc

Balíček odošlite na adresu (neposielajte na dobierku):

Jana Mlynáriková, Vážska 57, 921 01 Piešťany